کاشت مو کرج

کاشت مو در کرج

کاشت مو کرج

کاشت و پیوند مو طبیعی در کرج

کاشت مو عملی است که طی آن فولیکول مو از ناحیه ای پر مو به ناحیه ای کم مو و طاس انتقال داده میشود. عمل کاشت مو در کلینیک تخصصی کاشت مو کرج همراه با استانداردها و بکارگیری متدهای اصولی کاشت و پیوند طبیعی مو است.

یک عمل کاشت موفقیت آمیز و طبیعی حاصل تخصص و مهارت پزشک، تجهیزات حرفه ای و بانک مو غنی می باشد.

پیوند و کاشت مو یک راه حل دائمی ریزش مو به خصوص در آقایان است که دچار طاسی و کچلی شده اند.

آلوپسی آندروژنیک یا طاسی مردانه (ریزش الگو مردانه) در مردانی که از نظر ژنتیکی مستعد ریزش هستند، اتفاق خواهد افتاد و معمولا درمان آن تحت نظر پزشک با روش های دارویی از قبیل مایندکسیدیل و فیناستراید امکان پذیر است. اما با قطع مصرف دارو الگوی ریزش باز خواهد گشت و جلوگیری از ریزش تنها در زمان مصرف داروها پایدار است.

داروهای درمان آلوپسی آندروژنیک در دراز مدت عوارضی برای بدن به دنبال خواهد داشت. بنابراین کاشت مو را تنها راه حل این عارضه می نامند.

 

مراحل پیوند و کاشت مو

پیوند مو شامل برداشتن فولیکول های کوچک از پوست یا قطعه ای بزرگتر از پوست از ناحیه اهدا کننده (بانک مو) و خارج سازی گرافت مو از آنهاست تا به محل کاشت انتقال یابد.

مراحل کاشت مو

مرحله برداشت فولیکول

این کار به وسیله ی پانج های مخصوص که ضخامتی بیشتر از ضخامت تار مو است انجام میگیرد. در مرحله برداشت فولیکول، بستگی به نوع روش کاشت، فولیکول ها از ناحیه اهدا کننده برداشته می شود. هر گرافت مو می تواند بین ۱ الی ۴ فولیکول دارد.

هر چه گرافت مو تعداد فولیکول بیشتری داشته باشد امکان کاشت با تراکم بالا بیشتر خواهد شد و این موفقیت عمل کاشت را دو چندان خواهد کرد.

مرحله جایگذاری فولیکول

نقاط کاشت مو و خط رویش پیش از شروع جایگذاری، طراحی و تعیین می گردند. سپس به وسیله ی پانچ مخصوص، سوراخ هایی ایجاد میگردد و سپس فولیکول ها در این سوراخ ها جایگذاری می شوند. عمق و ضخامت سوراخ های ایجاد شده برای پیوند بهتر مو خیلی اهمیت دارد.

در نهایت بعد از اتمام جلسه کاشت مو در کرج، پوست سر (ناحیه اهدا کننده و گیرنده) تمیز شده و با گاز پانسمان می گردد.

بعد از عمل کاشت مو

تا چند روز پس از عمل ناحیه اهدا کننده و گیرنده حساس می شود به همین دلیل ممکن است نیاز به مصرف داروهای ضد درد داشته باشید که توسط پزشک تجویز می گردند.

داروهای ضد التهاب، آنتی بیوتیک و استفاده از باند تا چند روز پس از عمل توسط پزشک تجویز خواهد شد.

 

 

فاز خواب و رشد مو

موهای کاشته شده یک الی دو ماه پس از عمل، شروع به ریزش خواهند کرد که جایی برای نگرانی نیست. این مرحله یک مرحله ی اصلی در عمل است که به آن فاز خواب مو می گویند. در این فاز موها خواهد ریخت ولی به سرعت و با ساختار قدرتمندتری شروع به رشد خواهند کرد.

در واقع تارهای مو کاشته شد در این مرحله ضعیف هستند و پس از ریزش و رشد مجدد تار موهایی ضخیم تر رشد خواهند کرد.

فاز رشد مجدد به دنبال فاز خواب مو اتفاق می افتد و این آخرین مرحله از عمل کاشت مو است و پس از اتمام این فاز می توانید نتیجه پیوند خود را مشاهده نمایید.

مرحله ی فاز رشد ممکن است تا چندین ماه طول بکشد. بنابراین در این مدت زمان صبور باشید تا نتیجه ی نهایی مشخص گردد.

 

این پست چقدر کارآمد بود؟

بر روی ستاره ها جهت امتیاز دهی کلیک نمایید

میانگین امتیاز دهی: ۰ / ۵٫ تعداد رأی ها: ۰

امتیازی ثبت نشده. اولین نفری باشید که امتیاز می دهید

admin1
بدون نظر

ارسال یک نظر

نظر
نام:
ایمیل
وب سایت